top of page
PROVOZNÍ DOBA:

dle dohody

 

 

CENA UBYTOVÁNÍ:

ateliér 1000,- Kč 

ubytování 1os/noc 350kč

ubytování 2os/2noci 270Kč

do 15let jedna noc 270kč, dvě a více 200Kč

 

 

PŘÍSTUPNOST:

Bezproblémově zaparkujete přímo u Fabriky. V případě velké akce musíte parkovat po vsi směrem do Doubice.

 

 

TEL: +420 603 146 703
EMAIL: fabrika@doubice.cz

 

 

ADRESA:

Doubice 60
Doubice
40747

 

GPS:

Loc: 50.8894000N, 14.4563925E

Fabrika Doubice

Doubice

Navštivte snad jediné místo na světě kde potkáte pankovou kapelu, dědečka s hůlčičkou na pivku a rodinu s dětmi u jednoho stolu. Místo, kde přes den zpívají ptáci a večer se žije. Místo kde po celý rok potkáte herce, umělce, turisty, místní i chalupáře. 

Ano vítejte ve vyjímečném světě zábavy, přátelství, umělců, hudebních ikon a dlouhých nocí Jaroslava Navary. 

 

 

Stará fabrika – původně níťárna – byla rekonstruována tak, aby jí bylo možné využívat jak k ubytování, tak pro pořádání různých společenských, kulturních, sportovních a vzdělávacích akcí. Budova se nachází na kraji obce Doubice (u Krásné Lípy) v malebném prostředí Národního parku České Švýcarsko. Inspirativní a divokou přírodu mají hosté přímo za humny. K Fabrice patří rozlehlý pozemek vhodný pro celou řadu venkovních aktivit. Okolí Fabriky nabízí možnosti pro pěší turistiku, horolezectví, cyklistiku, jízdu na koni apod.

 

V přízemí je pivnice (200 m2) pro 50-100 hostů. Rohové podium je často využíváno pro hudební produkce všech druhů i žánrů (piano v místě ). Před Fabrikou je k dispozici gril a venkovní posezení.

V prvním patře je světlý, variabilně použitelný ateliér o rozloze 220m2. Ze tří stran prosvětlená místnost je ideální pro výtvarníky, pro pořádání školení či workshopů, pro různé školení nebo podnikové akce, ale také například jako zkušebna pro hudebníky či divadelníky.

Ubytování v doubické Fabrice nabízí 27 lůžek v šesti pokojích ve stylu ubytovny, se společnou kuchyňkou a dvěma koupelnami. V budově je také k dispozici samostatný 2-5ti lůžkový apartmán (2+kk) s vlastní kuchyňkou a koupelnou.

Dále je hostům k dispozici náš bar se širokým výběrem nealko nápojů, piva, destilátů a přívlastkových vín.

 

bottom of page