top of page

Tady se Vám bude líbit

reklama

Vaše služba

Kávička a dortík

v Česko-Saském Švýcarsku?

Většina z nás miluje tu opojnou vůni kávy nebo čaje a kdy jindy si ji dopřát než o víkendu na procházce nebo po nějaké tůře. Rádi bychom abyste u nás našli databázi kaváren a cukráren, ke kterým si budeme moci napsat doporučení. Pokud máte nějaký nápad nebo zde bude chybět Váš oblíbený podnik, napište nám. 

 

Jak se u nás orientovat? Během aktuální BETA verze přidáváme zařízení a oslovujeme je, aby s námi navázaly spolupráci a měly plně vyplněné karty s aktuálními informcemi. 

U zařízení, kde tyto informace mít nebudeme, uvedeme pouze základní katalogovou kartičku a v Infocentrum Doubice Vám poradí kde je aktuálně poptávanou službu můžete vuyžít

 

Pokud Vám zde nějaké zařízení chybí, tlačítkem přidat firmu se dostanete do formuláře a my budeme již zařízení kontaktovat.

 

Inzerce v katalogu od

60,-Kč za měsíc

přidat firmu

TUTO KATEGORII AKTUÁLNĚ PLNÍME

Cukrárna Sluníčko

Šafaříkova 2894, 407 47 Varnsdorf

Popis:

Naši Cukrárnu Sluníčko najdete přímo v centru města Varnsdorfu, a to hned vedle České pošty. Můžete u nás posedět u dobré kávy či čaje, dále Vám můžeme nabídnout námi vyrobené zákusky, dorty, koláče, zmrzliny, chlebíčky a jiné dobroty. Z nápojů také kvalitní vína a širokou škálu míchaných nápojů. Všechno, co u nás najdete, většinou sami vyrábíme. Koláči počínaje a svatebními dorty konče.Jsme hrdí, že se nám bez agresivní reklamy daří vlastními silami i kreativitou vyrábět dobroty, pro které si k nám neváhají stále častěji pravidelně jezdit nejen klienti z Varnsdorfu a okolí, ale například i z Liberce, České Lípy nebo německé Žitavy či Pirny.

Pro Vaše děti máme připravený velký koutek na hraní, máme bezbariérový přístup a naše cukrárna je dost velká, abychom mohli uvítat plný autobus.

 

Cukrárna Venezia

Matušova 789/10, 408 01 Rumburk

Popis:

Jako rodinný podnik si po 22 letech opravdu velice ceníme, že se k nám i po letech stále rádi vracíte. Máme radost, že Vám u nás chutná a my tak můžeme při výrobě nadále používat tradiční receptury, které se v našem oboru vytrácí. Stále si tak u nás v cukrárně můžete pochutnat nejen na opravdovém pařížském dortu. 

Café Dlask

Legií 2185, 40747, Varnsdorf

Popis

Provozujeme kavárnu a cukrárnu. Nabízíme domácí zákusky, dorty, zmrzlinu, kávu, čaj a další nápoje. K dispozici je denní tisk a wifi připojení.

 

 

Další služby:

Wi-Fi

Kavárna Česká koruna

Myslbekova 1180/1, Děčín I-Děčín

Provoz kavárny.

Kavárna/bistro Houpací koník

Tyršova 1089/15, 40502, Děčín I-Děčín

Provoz kavárny a bistra.

FLUVIO s.r.o.

 

Sofijská 2/3, 40502, Děčín VI-Letná

Servírujeme kávu prémiové kvality od kávového partnera Julius Meinl.

 

Wi-Fi, Platba kartou, Nekuřácký prostor, Zahrádka, Dětský koutek

Please reload

◄ DOLNÍ SPONZOR SEKCE ► 

KAVÁRNY A CUKRÁRNY

(970 x 300px) 

 

Tato REKLAMNÍ PLOCHA se zobrazuje cíleně v této kategorii

 

prodej: na čas

pro kolik partnerů: max 2 

 

info na tel: 724 443 715

+420 412 381 432

info o firmách v regionu Vám poskytne INFOCENTRUM DOUBICE

bottom of page