top of page

Tady se Vám bude líbit

reklama

Restaurace

Dovolená nebo krásný víkend znamená pro někoho relaxaci, pro někoho výlety, pro někoho sport, ale všichni máme jedno společné. Chceme se dobře najist.

Ubytování České Švýcarsko je velmi hledaná fráze, protože strávit zde pár hodin nebo dní v tomto pohádkovém kraji je jistě zážitek. Umocněte svůj zážitek v našich restauracích.

 

 

Hotel Praha Hřensko

Hotel Praha ****
407 17, Hřensko

Restaurace se nachází v přízemí hotelu.
V restauraci servírujeme snídaně formou švédského stolu od 8,00 do 09.30 hod.

Restaurace ala carte je otevřena od 10 hod. do 22 hod. 

Počet míst v restauraci: 80. 

V letních dnech je otevřená venkovní terasa s 40 místy k sezení.

Restauraci lze využít k oslavám, večírkům, svatbám, firemním školením a prezentacím.

+420 412 55 40 06

recepce-hotelhrensko@email.cz

 

Vinný sklípek Hotel Praha Hřensko

Hotel Praha ****
407 17, Hřensko

Vinný sklípek  se nachází ve sklepení hotelu.
Lze využít k oslavám, večírkům, svatbám, firemním školením a prezentacím.

+420 412 55 40 06

recepce-hotelhrensko@email.cz

 

Restaurace a Krčma v Hotelu Jef

Adresa: Doubice 107, 40747

 

 

Provozujeme nekuřáckou restauraci s barem a s možností pořádání společenských akcí. Nabízíme teplá i studená jídla či alkoholické i nealkoholické nápoje, domácí kuchyni a široký výběr hotových jídel, minutek a specialit včetně zvěřiny. K dispozici je i taneční sál a venkovní terasa s grilem.

rezervace:+420 412 381 429

Penzion a restaurace Stará Hospoda

Adresa: Doubice 172

 

V netradiční restauraci dostanete širokou nabídku jídel. A to jak jídel běžných, tak i různých specialit ze zvěřiny, velký výběr nealkoholických i alkoholických nápojů. Ceny hotových jídel již od 79,-Kč. Restaurace je nekuřácká. Kuřákům je k dispozici terasa.

V restauraci je klavír.

rezervace: +420 481 381 432

Taverna NIKO´S

5.května 135

 Varnsdorf

Vše pro vás připravujeme z čerstvých surovin, nejlepšího olivového oleje a koření tak jak je v Řecku zvykem, proto může příprava některých jídel trvat déle než je obvyklé. Myslím, že kvalita a čerstvost jídel, vám vynahradí strávený čas čekání.  Pro zachování čerstvosti a kvality pokrmů se může stát, že některé jídlo bude daný den vyprodáno.

rezervace: +420 773 467 262

Restaurace Jeloma

Jetřichovice 134,40716

NEGARANTOVANÝ ZÁPIS

 

 

 

Provozujeme restauraci s celkovou kapacitou 30 míst. Nabízíme domácí kuchyni a alkoholické i nealkoholické nápoje. V letním období je k dispozici zahrádka. Možnost parkování na uzavřeném parkovišti u objektu.

 

 

 

Další služby:

Wi-Fi, Zahrádka

Restaurace Falk

Hřensko

NEGARANTOVANÝ ZÁPIS

Provoz restaurace s nabídkou české i mezinárodní kuchyně a alkoholických i nealkoholických nápojů. K dispozici je zahrádka.

U Rudolfa III

Varnsdorf

NEGARANTOVANÝ ZÁPIS

Provozujeme restauraci s kapacitou 38 míst, pivnicí a venkovním posezením. Nabízíme českou kuchyni včetně minutkových jídel a piva Kocour ležák 12°. K dipozici je televize.

 

 

Další služby:

Wi-Fi, Nekuřácký prostor, Zahrádka, Parkoviště

Restaurace U Nás

Jetřichovice

NEGARANTOVANÝ ZÁPIS

Příjemné posezení a pestrý výběr z tradiční české kuchyně. Restaurace s celodenním provozem po celý rok. V letních měsících je otevřena terasa s možností grilování.

Příjemné posezení a pestrý výběr minutkových a hotových jídel, zvěřinových specialit, alko a nealko nápojů. Kapacita restaurace cca. 35 míst. Kapacita terasy cca. 40 míst. Ideální k pořádání rodinných oslav, svateb, narozenin s možností ubytování.

Pizzerie Prishtina

Varnsdorf

NEGARANTOVANÝ ZÁPIS

 

Pizzerie a restaurace Prishtina Varsndorf byla založena roku 1999 panem Aljou Tahirem, pocházejícím s balkánského poloostrova. Už od počátku pizzerie byl kladen důraz na tradiční balkánskou kuchyni viz. jídelní lístek. Celá rodina se podílela na základech pizzerie. Proto také v pizzerii vládne klidná rodinná pohoda a vy se cítíte jako doma a to také díky skvělému personálu.

Naše jídla vám připraví specializovaní kuchaři s dlouholetou praxí, kteří vám přijeli uvařit nejlepší gastronomické pochoutky z balkánského poloostrova.

Poslední dva roky se celý kolektiv pizzerie ještě více pokouší zaměřit na kvalitu jídel a poskytnuté služby zákazníkovi a celé rodinně. U nás je veliká zahrada pro děti, kde je spousta dětských prolézaček, houpaček, pískoviště atd.

1/1

Please reload

Jak se u nás orientovat? Během aktuální BETA verze přidáváme zařízení a oslovujeme je, aby s námi navázaly spolupráci a měly plně vyplněné karty s aktuálními informcemi. U zařízení, kde tyto informace mít nebudeme, uvedeme pouze základní katalogovou kartičku a v Infocentrum Doubice Vám poradí kde je aktuálně poptávanou službu můžete vuyžít

 

Pokud Vám zde nějaké zařízení chybí, tlačítkem přidat firmu se dostanete do formuláře a my budeme již zařízení kontaktovat.

 

 

Inzerce v katalogu od

60,-Kč za měsíc

bottom of page