top of page
PROVOZNÍ DOBA:

Pondělí – čtvrtek, neděle: 10.00 - 22.00

pátek a sobota: 10.00 - 24.00

při úplňku až do 02.00  

 

CENA:

ceník zde

 

PŘÍSTUPNOST:

Pojedete od Děčíne přes Hřensko do Bad Schandau a lázně uvidíte po levé straně hned u hlavní silnici. Nemůžet minout.

TEL:

+49 (0) 35 022-54 610

 

EMAIL:

badschandau@toskana-therme.de

ADRESA:

Rudolf-Sendig-Straße 8aD-01814

Bad Schandau - Germany

 

Zážitky léto > relaxace > Lázně Toscana

Lázně Toskana Therme

Bad Schandau, SRN

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vítejte ve wellness-parku.Opravdová krása vychází zevnitř. Dobrý důvod k tomu, abyste se seznámili s naším wellness parkem! Uvidíte – nabízíme Vám zde samé dobré věci a už při pouhém čtení ve Vás vyvolají nebeský pocit blaženosti….Najdete zde koupel Kleopatry nebo vanu plnou okvětních lístků růží, ajurvédsky způsob lití oleje na čelo a čtyřruční masáž medem, peelingy pomocí chladivých řas a mnohem víc…Mimořádně zajímavá je Geradova čokoládová masáž, při které hraje mimořádnou roli velmi chutná čokoláda. A více už neprozradíme.Samozřejmě že nechybí ani klasické věci: manikúra a zkrášlovací masky, masáže obličeje a make-up přicházejí na závěr Vašeho osobního relaxačního programu – to vše samozřejmě i pro muže!

 

V Toskáně nejde jen o obyčejné koupání.Termální lázně Toskana Vám poskytnou nezvyklý zážitek z koupání, zážitek jak z jiného světa.Toužíte po absolutním uvolnění, po nebeském pocitu pohody a celkovém požitku? Potom se nechejte překvapit. Vítejte v termálních lázních Toskana, které jsou perlou Toskánska na východě! 

 

Užívejte si plnými doušky. Chtěli byste vědět, proč přitahují termální lázně Toskana hosty ze všech částí země?Myslíme si, že důvod není jen ve velmi nápaditých akcích, které se zde pořádají, nejde také jen o samotnou nabídku Wellness & Beauty programu, co každý vyhledává. Ani samotný Liquid Sound®-tekoucí zvuk, ta nezapomenutelná koupel v souznění barvy a světla by nedokázala vysvětlit neuvěřitelnou přitažlivost termálních lázní Toskana....asi to bude v jedinečném spojení mnoha atrakcí, které se podílejí na úspěšnosti našich lázní.A nyní Vás zveme – přijďte a odhalte jedinečné tajemství těchto lázní. Doufáme, že Vám tyto mimořádné lázně přirostou svým zvláštním způsobem k srdci.

therme_toskana-therme.jpg

therme_toskana-therme.jpg

toskana-therme.JPG

toskana-therme.JPG

sauna_2_ferienhaus.jpg

sauna_2_ferienhaus.jpg

Toscána pohled z Labe

Toscána pohled z Labe

odpočinek

odpočinek

bazény

bazény

parní sauna ve stylu dolu.jpg

parní sauna ve stylu dolu.jpg

Toscana.jpg

Toscana.jpg

lazne-toskana-therme.jpg

lazne-toskana-therme.jpg

lazne-toskana.jpg

lazne-toskana.jpg

bazény.jpg

bazény.jpg

bottom of page