top of page

Adrenalin park Jedlová

Jedlová

Lanový park - ve výšce 5 - 7 metrů, kde zdoláváte 12 různě obtížných lanových překážek se závěrečným sjezdem po lanovce, obří houpačka - adrenalinová specialita, zhoupnutí ve dvojici z výšky 14 m s volným pádem, koloběžky - sjezd na koloběžkách z kopce od rozhledny některou ze značených tras od 3 do 7 km, sjezdové káry - sjezd na terénní káře po sjezdovce, do kopce nás vytáhne vlek, lezeckou stěnu - vhodná pro začátečníky a mírně pokročilé, výška 6 - 7 metrů.Ski areál Jedlová představuje nejlepší možnost lyžování a snowboardingu v Lužických horách. Vrcholek areálu se nachází ve výšce 774m nad mořem.

Pro školy a skupiny máme připraveny speciální nabídky a slevy.

 

Letní sezóna

Obří houpačka - Unikátní adrenalinová specialita. Jedná se o velkou houpačku pro dvě osoby se kterou prožijte volný pád, přetížení i stav beztíže během pár vteřin! Naše obří houpačka na Vás čeká u spodní stanice vleku.

Lezecká stěna- výška cca 6 m- na objednávku - 500 Kč/h- cena zahrnuje také zapůjčení lezeckého vybavení

Lanové centrum - Máme připraveny speciální ceny pro školy. Cena zahrnuje zapůjčení lezecké výstroje a zaškolení instruktorem. Doporučujeme sportovní oděv, sportovní obuv s pevnou podrážkou. Doma si nechte řetízky, prstýnky, hodinky. Dlouhé vlasy je třeba stáhnout gumičkou.

 

Půjčovna koloběžek - Chcete zažít něco nového? Půjčte si u nás výbornou terénní koloběžku Mibo. Koloběžka je naprosto nedoceněný a skvělý dopravní prostředek pro všechny. Je určena pro každého bez rozdílu věku na sport, turistiku, zábavu, freestyle i downhill.

 

Downhill- délka cca 1,5km- vlek kotva- výška vrcholu 774 m.n.m.- převýšení tratě cca 220m

 

Sjezdové káry - Přijďte si vyzkoušet úžasnou jízdu na horských kárách (tříkolkách). Káry jsou určeny jak pro děti, tak i dospělé. Dospělí mohou s menším dítětem po sjezdovce jezdit ve dvou. Povinnou výbavou jezdce je helma. Užijete si otočky, smyky nebo jízdu slalomem.

 

 

Zimní sezóna

Sjezdovka Jedlová - délka 1200m (vlek - kotva pro 2 osoby), dva dětské vleky 70 a 100 m.

Večerní lyžováníVychutnejte si pohodu při večerním lyžování na dobře osvětlené sjezdovce od 16:30 do 19:00h. Při větším počtu lidí je možno dobu prodloužit.

 

Lyžařská školička je pro vás připravena včetně nového, 70m dlouhého dětského vleku. Učíme lyžování i snowboarding.

  • výuku je nutné předem objednat (telefon pro objednávky: +420 722 233 322)

  • dětský areál s dvěma dětskými vleky

  • nové, 70m a 100m dlouhé vleky

  •  

Půjčovna a servis lyžařského vybavení pro děti i dospělé - boty, lyže, hůlky, helmy.

 

PŘÍSTUPNOST:

 

 

CENA:

 

 

PROVOZNÍ DOBA:

 

 

TEL: +420 722 211 222
EMAIL: info@starahospoda.cz

 

 

ADRESA:

Rozhled 20

407 56 Jiřetín pod Jedlovou

Česká republika

 

GPS:

Loc: 50°53'20.397"N, 14°27'26.892"E

misto_adrenalin_park_jedlova_6.jpg

misto_adrenalin_park_jedlova_6.jpg

park.jpg

park.jpg

bottom of page